Bezpłatne szkolenia z angielskiego dla młodzieży

Dodano: Mar 07 2017 Autor: Personal PR

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń z języka angielskiego! Chętne osoby w wieku 15-19 lat mogą wziąć udział w najbliższych warsztatach 13 marca 2017 roku w bibliotece American Corner. Trwają zapisy: http://bit.ly/2lT8Z8q.

1

Szkolenia „Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week” to cykliczne spotkania, których celem jest oswojenie młodzieży z językiem angielskim. Warsztaty odbywają się dwa razy w miesiącu – w Bibliotece American Corner (poniedziałki) oraz w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER (soboty). Zajęcia są okazją do nauki języka obcego przed wydarzeniem Gdańsk Busieness Week (letni obóz przedsiębiorczości dla młodzieży) organizowanym przez STARTER. W tym roku wydarzenie odbędzie się od 16 do 21 lipca, a rekrutacja rozpocznie się w połowie maja.

– W szkoleniach może wziąć udział każdy nastolatek, który chce przełamać bariery mówienia po angielsku i poznać ten język od strony biznesowej. Wszystko to w luźnej i miłej atmosferze – przekonuje Agnieszka Cichocka z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Zajęcia będą prowadzone przez lektora ze szkoły językowej Talkersi.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby w wieku od 15 do 19 lat. Zajęcia organizowane przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości są bezpłatne i nie wiążą się z koniecznością udziału w Gdańsk Business Week. Zapisy na najbliższe zajęcia dostępne są na stronie: http://bit.ly/2lT8Z8q.

– Na każde zajęcia prowadzimy osobną rekrutację, dlatego warto śledzić Facebooka Gdańsk Business Week, gdzie co miesiąc piszemy o kolejnych zajęciach – dodaje Agnieszka Cichocka ze STARTERA.