Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych w STARTERZE!

Dodano: Kwi 28 2016 Autor: Personal PR

12 bezpłatnych szkoleń, 7 ekspertów z marketingu, IT czy finansów i tylko 240 miejsc! Ruszyły zapisy na warsztaty w ramach Akademii Gdańskiego Przedsiębiorcy organizowanej przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przy wsparciu finansowym Miasta Gdańsk. Pierwsze szkolenia rozpoczną się 10 maja. Informacje o zgłoszeniach dostępne są na stronie: http://inkubatorstarter.pl/agp.

AGP 2015_fot. Michał Młynarczyk

Zarządzanie sytuacjami stresującymi, obsługa Google Analytics czy podstawy finansów w firmie to tylko kilka z tematów, które będą poruszane przez prowadzących warsztaty w STARTERZE:

– Dla uczestników Gdańskiej Akademii Przedsiębiorczości przygotowaliśmy szeroki wachlarz szkoleń wspierający rozwój umiejętności potrzebnych początkującym przedsiębiorcom. Chętni dowiedzą się, jak założyć firmę, zadbać o jej finanse czy poznają sposoby na skuteczne działania marketingowe – tłumaczy Anna Malinowska, koordynatorka projektu z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Szkolenia skierowane są do studentów gdańskich uczelni wyższych, osób planujących założenie firmy oraz prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gdańska.

AGP_2015_fot. Michał Młynarczyk

Wśród ekspertów prowadzących warsztaty znajdują się uznani mentorzy, trenerzy oraz specjaliści z branży IT, tacy jak: Jolanta Graban (doradca biznesowy), Piotr Bucki (specjalista do spraw komunikacji i wystąpień publicznych) czy Miłosz Woźniak (Digital Marketing Director w DDS Poland).

Zgłoszenia do udziału w bezpłatnych szkoleniach przyjmowane są na podstawie wypełnionego formularza dostępnego na stronie: http://inkubatorstarter.pl/agp. Formularze będą przyjmowane do wyczerpania miejsc na szkolenia w recepcji Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER przy ul. Lęborskiej 3b w godz. od 8.00 do 16.00.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://inkubatorstarter.pl/agp.