Creative Morning z Legimi już wkrótce!

Dodano: Sty 15 2015 Autor: Personal PR

Nowy rok warto rozpocząć od inspiracji i pomysłów do działania, dlatego zapraszamy na pierwsze w tym roku Creative Morning w STARTERZE. W poniedziałek, 26 stycznia, wystąpi Mikołaj Małaczyński, założyciel i szef Legimi, pierwszej wypożyczalni e-booków w Polsce, która wprowadziła prawdziwą rewolucję na polskim rynku książek online.

mikolaj_malaczynski

Mikołaj Małaczyński, gość styczniowego spotkania, wymieniany jest przez miesięcznik Brief jako jedna z najbardziej kreatywnych osób w biznesie w 2014 roku oraz jeden ze 100 liderów innowacji z regionu Europy Środkowo-Wschodniej w rankingu New Europe 100 (wg Financial Times, Google i Res Publica). Założyciel i CEO Legimi wystąpi z tematem „Disruptive innovation z polskiego podwórka – na przykładzie Legimi”.

– Podczas poniedziałkowego Creative Morning w STARTERZE opowiem o rewolucji, jakiej Legimi dokonało w 2012 roku i jej skutkach. O tym, jak ze „zwykłej” księgarni internetowej – dzięki wprowadzonym przez nas zmianom w modelu biznesowym – staliśmy się „książkowym Spotify” w Polsce. Podczas wystąpienia wspomnę o licznych wyzwaniach, jakim musieliśmy sprostać. Będzie także sporo ciekawostek na temat rynku książki, który znamy zwykle z perspektywy czytelnika, a to tylko wierzchołek góry lodowej – mówi Mikołaj Małaczyński, szef Legimi.

Więcej o niezwykłych innowacjach, które wypierają dotychczasowe, znane postrzeganie danej dziedziny i na dobre zmieniają znaczenie funkcjonowania rynku już w poniedziałek, 26 stycznia o godz. 9.00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Podczas Creative Morning, oprócz inspirującego wystąpienia, nie zabraknie również czasu na networking oraz na pyszne śniadanie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona!

Rejestracja na spotkanie: http://creativemorningi2015.evenea.pl.

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, które przybierają formę śniadania powiązanego z networkingiem. Podczas Creative Morning zaproszeni goście i prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, którzy jednocześnie mogą nawiązać cenne, biznesowe kontakty, wymienić się wizytówkami i zaczerpnąć merytorycznej wiedzy.