Creative Morning z Marcinem Gruszką, rzecznikiem prasowym PLAY

Dodano: Lut 17 2014 Autor: Avena Admin

No i już po naszym niesamowitym Creative Morning, tym razem naszym gościem był Marcin Gruszka, znany szerzej jako rzecznik prasowy czwartego operatora telefonicznego Play. Ponadto w nasze progi zawitał również nasz fundator czyli Prezydent miasta Gdańska, Pan Paweł Adamowicz. Spotkanie było utrzymane w luźnym duchu Play. A historia prowadziła nas od pierwszych postów, jeszcze przed wejściem na rynek nowego operatora komórkowego, aż po ostatnio głośne spoty reklamowe grupy Mumio.

DSCN3024

W czasie gdy w naszym centrum konferencyjnoszkoleniowym odbywało się spotkanie z prawdopodobnie najbardziej znanym rzecznikiem prasowym w Polsce, w naszym Crazy Roomie zagościło Radio Gdańsk, z audycją Ludzie i pieniądze. Gośćmi Leszka Szmidtke byli: Joanna Grandzicka Wiceprezes Startera, Łukasz Brzeziński prezes Lookmash, Jakub Dąbkowski Prezes NetResearch.pl  oraz Rafał Janik Dyrektor Zarządzający SoCommerce, współzałożyciel w Flockbeat.com.

DSCN3038

Oczywiście po wszystkim nastąpił networking, podczas którego Marcin Gruszka odpowiadał na dziesiątki pytań od podstawowych wyników Play, aż po zaawansowane strategie zarządzania marką w sieci.

Poniżej zostawiamy Wam pakiet zdjęć z tego wydarzenia: