Czas nagrodzić startupowych bohaterów! Nominuj startupy do międzynarodowej nagrody

Dodano: Wrz 21 2016 Autor: Personal PR

W Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER 21 października odbędzie się polski finał Central European Startup Awards (CESA). Jest to jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń, których celem jest  wyróżnienie młodych i innowacyjnych biznesów. Inicjatywa jest wyjątkowa, gdyż to internauci nominują projekty do nagrody poprzez stronę: www.centraleuropeanstartupawards.com/categories. Wskazywać kandydatów można tylko do 24 września!

poland_final

Central European Startup Awards to corocznie wręczane nagrody, do których nominacje przyznają internauci i społeczność startupowa. Ubiegłoroczna edycja festiwalu przyciągnęła blisko 4 tys. początkujących firm pochodzących z 10 krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędzie się czwarta edycja wydarzenia, a polski finał tej imprezy po raz kolejny zagości w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Swoich startupowych bohaterów można wskazać w 12 kategoriach,  takich jak: startup roku, inwestor roku czy najlepszy coworking. Do 24 września potrwa zgłaszanie nominacji poprzez stronę: www.centraleuropeanstartupawards.com/categories.

– Zachęcamy osoby śledzące intensywny rozwój polskich startupów do wskazywania firm i osób, które ich zdaniem są warte uwagi. Głosy internautów mają ogromne znaczenie, a czasu na nominację jest coraz mniej – mówi Anna Wylężek z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Spośród wskazanych przez internautów startupów międzynarodowi ambasadorzy CESA wybiorą po 5 najlepszych nominacji w każdej z kategorii. Zwycięzców (z każdego uczestniczącego w projekcie kraju) wyłoni otwarte głosowanie publiczności i jury. Laureaci z Polski zostaną zaprezentowani w trakcie finału w Gdańsku.

Polski finał CESA odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER w piątek, 21 października. Będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Codeweek in Starter, czyli tygodniowi bezpłatnych warsztatów kodowania. W trakcie wydarzenia w STARTERZE zostaną wyróżnieni najlepsi polscy przedstawiciele rodzimej sceny startupowej, którzy będą reprezentować kraj w Grand Finale 1 grudnia w Lublanie. Uroczystość w STARTERZE zwieńczy „3hackparty” integrujące środowisko startupowe.