Inwestor nie taki straszny! Zbliża się kolejne Creative Morning w STARTERZE

Dodano: Lut 08 2016 Autor: Personal PR

Inwestor i startupowiec – co powinni o sobie wiedzieć? Co ich łączy, a co dzieli? Podczas spotkania Creative Morning, organizowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, poznamy dwa spojrzenia na środowisko startupowe. Prelegentami będą: inwestor – Bartłomiej Gola oraz twórca startupów – Paweł Nowak. Spotkanie odbędzie się w piątek, 19 lutego, o godz. 9.00. Trwają zapisy na wydarzenie na stronie: http://cmii2016.evenea.pl.

ceative morning_prelegenci

 

STARTER ponownie zaprasza trójmiejskich przedsiębiorców na rozmowę o startupach w ramach Creative Morning. Spotkanie organizowane jest również z myślą o finalistach programu akceleracyjnego Starter Rocket, tworzonego przez STARTER. Uczestnicy projektu, wraz z gośćmi Creative Morning, zapoznają się z wizją startupów przedstawioną przez przedsiębiorcę i inwestora, od którego często w równym stopniu jest zależny sukces projektu.

Pierwszych prelegentem, podczas piątkowego poranka, będzie Paweł Nowak. Swoją zawodową karierę rozpoczął od blogowania, prowadząc najpopularniejszy polski blog o Apple. Następnie jego pasją stały się startupy, dziś w firmach które założył pracuje ponad 100 osób i ich łączne obroty liczone są w milionach złotych. Ponad 10-letnie doświadczenie związane z tworzeniem produktów internetowych obecnie wykorzystuje, wspierając inne firmy w content marketingu jako współzałożyciel i CEO Contellio.

Kolejnym mówcą będzie Bartłomiej Gola – Partner Zarządzający w SpeedUp Venture Capital Group, funduszu inwestycyjnym wpierającym firmy z globalnym potencjałem z Europy Środkowo-Wschodniej. Do tej pory udzielił wsparcia takim markom jak: Legimi, lubimyczytać.pl czy UsabilityTools. Gość Creative Morning jest autorem wielu naukowych publikacji z zakresu marketingu i strategii biznesowych, był także wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.

– Nasi goście reprezentują dwie ważne w środowisku startupowym strony. Paweł Nowak to pełen pasji startupowiec, a Bartłomiej Gola od lat z sukcesami poszukuje i wspiera startupy technologiczne. Ich spojrzenie jest odmienne, ale cel ten sam – rozwój przełomowych projektów. Nasze spotkanie będzie okazją do rozmowy o oczekiwaniach inwestorów względem przedsiębiorców, a także pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie ma poszukujący dofinansowania twórca – mówi Sara Miotk z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Creative Morning „Czy po drodze nam z inwestorem?” odbędzie się w piątek, 19 lutego, o godz. 9.00 w STARTERZE. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje i zapisy znajdują się na stronie: http://cmii2016.evenea.pl.