Jak stworzyć silną markę online? Czas na pierwsze w tym roku Creative Morning!

Dodano: Sty 26 2017 Autor: Personal PR

Styczeń to czas refleksji i podsumowań, także w branży marketingowej. Dlatego tematem spotkania Creative Morning, organizowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, będzie sprzedaż internetowa w gorącym okresie grudniowym. Jarosław Ruciński (home&you) i Tomasz Piotrowski (agencja Beeffective) podsumują świąteczny szał zakupów w Internecie. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 30 stycznia o godz. 9.00, w STARTERZE. Zapisy dostępne są na stronie: http://cmi2017.evenea.pl/.      

Creative Morning_2

Creative Morning to cykliczne spotkania, w formie biznesowych śniadań, organizowane przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, podczas których zaproszeni goście dzielą się swoim doświadczeniem i inspirują do przedsiębiorczych działań.

W poniedziałek, 30 stycznia pierwszym prelegentem będzie Jarosław Ruciński, który przez ponad dekadę był odpowiedzialny za projekty e -commerce (sprzedaży online) w Wirtualnej Polsce. W 2012 roku przez 3 miesiące stworzył sklep internetowy dla marki home&you, lidera branży wnętrz w Polsce. Na spotkaniu podpowie, jak rozwijać silną markę online związaną ze sprzedażą internetową.

Swoimi doświadczeniami zawodowymi podzieli się także Tomasz Piotrowski z agencji marketingowej Beeffective, który posiada 8-letnie doświadczenie z zakresu marketingu internetowego. Obecnie prowadzi kampanie w mediach społecznościowych dla takich marek, jak: home&you, T. Deker czy Browar Brodacz. Gość STARTERA pokaże, jak sprawić, żeby działania w mediach społecznościowych przekładały się na zwiększenie sprzedaży.

– Styczniowe spotkanie Creative Morning będzie przede wszystkim okazją do poznania innowacyjnych narzędzi e-commerce przydatnych w promocji sprzedaży online. Prelegenci pokażą je na przykładzie świątecznych działań marki home&you. – zapowiada Sara Miotk z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Creative Morning: „ho ho home&you czyli e-commerce w świątecznym wydaniu” odbędzie się w poniedziałek, 30 stycznia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00. Bilety dostępne są na stronie: http://cmi2017.evenea.pl/. Liczba miejsc jest ograniczona.