Miejsce do wspólnej pracy w STARTERZE w nowej odsłonie!

Dodano: Paź 16 2015 Autor: Personal PR

Już wkrótce startupowcy, osoby reprezentujące wolne zawody oraz ceniące sobie optymalizację kosztów i pracę w dogodnych dla siebie godzinach, zyskają nowe udogodnienia i nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń do wspólnej pracy, która powstaje w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Otwarcie przestrzeni coworkingowej w nowej aranżacji planowane jest na 19 października, wraz ze startem ogólnopolskiego wydarzenia „Let’s cowork Dni Otwarte Polskiego Coworkingu”, w ramach którego przez 5 dni można za darmo testować miejsca do pracy w aż 14 różnych miastach w Polsce.

W poniedziałek, 19 października, rusza „Let’s cowork Dni Otwarte Polskiego Coworkingu”, w ramach którego wielu ludzi poszukujących miejsca do kreatywnej pracy w inspirującym otoczeniu skupiającym osoby z różnych branży, skorzysta z 40 biur coworkingowych dostępnych w całej Polsce. Jednym z takich miejsc jest gdański STARTER, który na tę okoliczność – oprócz trzech miejsc dla osób pragnących skorzystać ze strefy coworkingowej – wspólnie ze Studiem Potorska przygotował nową aranżację przestrzeni jeszcze lepiej odpowiadającą potrzebom niezależnych specjalistów.

– Oprócz znajdujących się w STARTERZE znanych i rozwijających się globalnie firm, jak Nearshoring Solutions czy SentiOne, nasze przestrzenie i wparcie merytoryczne dedykujemy młodym firmom i osobom rozpoczynającym własną działalność, którym zależy na optymalizacji kosztów. O jeszcze większym uatrakcyjnieniu naszej STARTEROWEJ przestrzeni myśleliśmy od dawna. Cieszę się, że będziemy mogli się nią pochwalić właśnie przy okazji Dni Otwartych Polskiego Coworkingu. Co czeka osoby, którym przypadnie możliwość skorzystania z miejsca do wspólnej pracy? Przede wszystkim sporo udogodnień – od możliwości skorzystania z dodatkowej salki konferencyjnej po miejsca do relaksu i nawiązywania kontaktów. Mamy nadzieję, że zmiany aranżacyjne wpłyną na lepszą jakość wykonywanych zadań i spowoduje, że miejsce do pracy stanie się jeszcze bardziej przyjazne i otwarte – mówi Małgorzata Jasnoch, CEO Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

W strefie wspólnej pracy zajmującej w STARTERZE ok. 300 m2, oprócz przestrzeni do odpoczynku i miejsca dedykowanego na spotkania biznesowe dla osób, które w pracy codziennej korzystają jedynie z biurka, znajdą się również stanowiska niededykowane, czyli takie, z których skorzystać może – i to nawet na kilka godzin – każda firma lub osoba fizyczna, niezależnie od czasu jej obecności na rynku. W sumie, po rearanżacji, w STARTERZE znajdzie się 16 biurek dla startupów wyposażonych w sprzęt typu komputer, telefon czy szafę, i 6 stanowisk niededykowanych. Dodatkowo, wszyscy rezydenci gdańskiego inkubatora mogą również w pełni korzystać z Crazy Roomu – pokoju do odpoczynku, spotkań i czerpania inspiracji. Przestrzeń w konwencji „Alicji w Krainie Czarów”, pięć sal wielofunkcyjnych oraz trzy duże przestrzenie o łącznej powierzchni niemal 180 m2 tworzące Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe jest również dostępna w ofercie komercyjnej – dla osób poszukujących miejsca do spotkania biznesowego, organizacji wykładów czy konferencji.

Poza ofertą coworkingową i konferencyjną STARTER to również przestrzenie biurowe dla startupów. Ze wsparcia w tej postaci skorzystały m.in. tak dynamicznie rozwijające się dziś firmy, jak: Everytap, który niedawno pozyskał inwestora w postaci TVN Ventures, oraz RoomAuction.com i SentiOne.

Aby przekonać się, jakie możliwości oferuje STARTER, wystarczy umówić się na spotkanie lub – w przypadku przestrzeni coworkingowej – zapisać się na wydarzenie. Więcej informacji na stronie: www.inkubatorstarter.pl/#oferujemy oraz www.letscowork.pl.

Za aranżację przestrzeni odpowiada Studio Potorska.

Kategoria: Coworking