Odcinek 3, czyli dlaczego lubimy cykl Creative Morning.

Dodano: Maj 09 2013 Autor: Avena Admin

Majową odsłonę Creative Morning dedykujemy poważnemu pytaniu… „Czy strategia jest mi w ogóle potrzebna?”. Pytanie stawiamy zupełnie poważnie, chociaż czy podczas spotkania będzie tak poważnie… raczej nie. Czyli będzie jak zwykle: energetycznie, odkrywczo, interesująco. A więc komu postawić takie pytanie… hmn… Otóż postawimy je osobie, która zdecydowanie sprosta temu wyzwaniu. Osobie, która uwielbia takie pytania: Rafałowi Kołodziejowi, innowatorowi i startegowi, który na co dzień zajmuje się wdrażaniem praktycznych strategii rozwoju biznesu – i po prostu lubi tę robotę! Rafał pracuje na co dzień m.in. z markami/firmami: Endo, Allegro, Amica, Polpharma, SWPS, Składy VOX, Selena, Sodexo, West. Ma też na swoim koncie pracę na stanowisku naukowo – dydaktycznym ze specjalizacją: badania rynku; był też szefem strategii w agencji reklamowej, by po kilkunastu latach doświadczeń stać się strategiem biznesowym. „Patrzę na biznes przez pryzmat oczekiwań Klientów i projektuję biznesy właśnie z myślą o Klientach”-  odpowiada pytany o swoją pracę. Rafał Kołodziej jest najlepszym źródłem informacji na tematy „strategiczne”. A oprócz „Czy strategia jest mi w ogóle potrzebna?” – postawimy mu też pytania dodatkowe: Czym w ogóle jest strategia? Czy strategia jest potrzebna w biznesie? Jaką rolę strategia może spełniać dla małych firm i startupów? Czy strategia może jakkolwiek pomóc w rozwoju biznesu?

Po na wpół oficjalnej części, jak zwykle rozpocznie się sesja networkingowa, w trakcie której będziemy mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe. Starter zaprasza wszystkich, którzy wiedzą, że jest jeszcze coś… czego nie wiedzą! Pamiętajmy o firmowych wizytówkach!

Oto pojęcia, które z pewnością pojawią się na majowym Creative Morning:

  • design thinking
  • value co-creation
  • open innovation
  • service design
  • business model innovation

Znamy? No to się wypowiemy albo zadamy Rafałowi jakieś kolejne trudne pytanie. Nie znamy? Zatem poznamy: 20 maja o godz. 9! Oczywiście w Starterze.

Plan spotkania networkingowego:

8.50 – 9.00 – rejestracja uczestników

9.00 – 10.30 – Rafał Kołodziej „Czy strategia jest w ogóle mi potrzebna?”

10.30 – 11.30 – networking

Od 11.30 – nieformalne rozmowy kuluarowe

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
Liczba miejsce ograniczona – zapisy

 

Spotkania Creative Morning organizujemy od początku 2012 roku i do tej pory zorganizowaliśmy już 14 (tak, tak: czternaście!) takich spotkań, w których łącznie wzięło udział ponad 1300 uczestników.

 

Rzućcie okiem na naszą ostatnią, kwietniową edycję – naszym gościem był Sławomir Siezieniewski, dziennikarz TVP. Zobaczcie, jakie wrażenia z Creative Morning wyniósł nasz prelegent:

 

 

Zdjęcia:

Patroni medialni:

Screen shot 2013-05-13 at 12.58.04Screen shot 2013-05-13 at 12.58.09

 

 

 

 

Piszą o nas: my3miasto