Odcinek 9, czyli o modelach i modelingu… z GO CREATIVE

Dodano: Maj 23 2013 Autor: Avena Admin

MODEL – wiadomo: taki zawód… pokazy, zabiegi, wybiegi, haute couture, prêt-à-porter, Mediolan, Paryż… Ale BIZNESOWY? No właśnie: to „się wie”. Niby wiemy, czym jest MODEL BIZNESOWY. Chociaż takie TO nieuchwytne, wielowątkowe, nie do jednoznacznego opisania. I wydaje nam się, że trudniejsze do uchwycenia tym bardziej, jeśli ma się niepokorną duszę grafika, wokalisty lub nauczyciela sztuki*.

A tu proszę: aby stworzyć MODEL BIZNESOWY, należy porządnie przemyśleć swoją długookresową metodę na powiększenie i wykorzystanie zasobów w celu przedstawienia klientom oferty przewyższającej ofertę konkurencji, przy jednoczesnym zapewnieniu organizacji dochodowości…

Przemyśleć, przeliczyć, przeanalizować, a potem przedstawić.
W 5 minut. A właściwie to w 3.

O co chodzi? O GO CREATIVE. BIZNES NA START – projekt propagujący przedsiębiorczość i zapewniający pomoc w pokonaniu barier utrudniających rozpoczęcie działalności w obszarze branż kreatywnych właśnie. Otóż zbliżamy się do finału tego emocjonującego projektu! To już w przyszłą środę 29 maja o godz. 16:30 (oczywiście w Starterze). Finałowa piątka uczestników będzie publicznie przekonywała do swoich pomysłów podczas krótkiej prezentacji określanej mianem Elevator Pitch. I wierzcie nam, nikt nie zacznie swojego wystąpienia od nudnego: „mój model biznesowy ma na celu uzyskanie, a w późniejszym etapie utrzymanie, przewagi konkurencyjnej…”. O nie! To będzie raczej atmosfera niczym z ostatniego EURO, wyścigu Formuły 1 albo żużlowego grand prix!

Dużo emocji, zaciśnięte kciuki publiczności, nagrody. Do wygrania m.in.: nagroda finansowa, biurko dla startupa (oczywiście: w Starterze), obsługa księgowa, kurs English business, e-booki, laptopy, tablety. Nagrody mają łączną wartość: 80 tysięcy złotych.

Co najważniejsze: o atmosferę niczym z telewizyjnego live show zadbają nasi żywiołowi Sędziowie, a wśród nich:

 

  • Mateusz Marmołowski, założyciel CTAdventure.com
  • Marek Trojanowicz, wiceprezes zarządu www.inteliwise.com
  • Łukasz Brzeziński, Członek Zarządu Norwesko – Polskiej Izby Gospodarczej, pracuje nad projektem Lookmash.net
  • Jolanta Budny, właścicielka firmy BBS Architekci
  • Andrzej Kiesz, Kierownika Działu Projektów WWW w wp.pl, współtwórca infoShare
  • Małgorzata Jasnoch, CEO Startera


Chcecie być z nami tego dnia i zobaczyć, że biznes można planować i przedstawiać jak na rycerskim pojedynku?

Przyjdźcie zobaczyć… modele! Oczywiście: biznesowe!
Wystarczy się zarejestrować – tutaj!
Spodziewamy się tłumów – dlatego rejestracja jest konieczna!

 


*konkretne przykłady takich firm są wśród naszych finalistów – szczegóły.

 

gocreative_wybrany