Odkryj z dziećmi STARTER! Dzień otwarty Gdańskiego Inkubatora

Dodano: Wrz 06 2016 Autor: Personal PR

Eksperymenty chemiczne, programowanie robotów, kreatywne warsztaty przedsiębiorczości czy projektowanie poduszek. W sobotę, 10 września, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zapewni szereg atrakcji dla dzieci od 5. roku życia. Inkubator zaprasza na Dni otwarte STARTERA w godzinach od 11 do 14.00. Wstęp wolny!

 banner 2016

STARTER to przestrzeń wspierająca przedsiębiorców i młode firmy. A także miejsce, które stawia sobie za cel wychowanie w duchu przedsiębiorczości najmłodszych. W sobotę, 10 września, warto rodzinnie odwiedzić STARTER, aby przekonać się na własnej skórze o kreatywnej sile tej przestrzeni.

– Dzieci będą miały okazję zaprogramować własnego robota, przeprowadzić eksperymenty chemiczne czy złożyć mechaniczne puzzle. Atrakcje dostępne są dla dzieci od 5. roku życia – mówi Ewa Glebko z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

A to nie koniec aktywności, które będą czekały na najmłodszych w STARTERZE. Dzieci będą mogły także wziąć udział w warsztatach cyrkowych oraz integracyjnych zabawach prowadzonych przez animatorów ze Stacji Bohater. Tego dnia odbędą się także liczne konkursy. Jednym z zadań będzie zaprojektowanie nowej wersji herbu Gdańska, a najlepszy projekt trafi do rąk Prezydenta Miasta Gdańsk.

– STARTER prowadzi kilka projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Dzień otwarty jest namiastką inspiracji przekazywanych niemal każdego dnia najmłodszym. Zapraszamy wszystkich na wydarzenie. Wstęp wolny! – dodaje Ewa Glebko ze STARTERA.

Dzień otwarty STARTERA odbędzie się 10 września, w godz. 11-14.00 w budynku Inkubatora przy ul. Lęborskiej 3b. W bezpłatnym wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci od 5. roku życia. Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy. Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1528853850508777/