Otworzyliśmy zapisy na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości!

Dodano: Paź 31 2014 Autor: Avena Admin

Już od 3 lat codziennie przekonujemy się o tym, że biznes ma wiele twarzy. Hasło to łączy wszystkich, którzy mają lub chcą mieć coś wspólnego z przedsiębiorczością: zarówno ludzi marzących o rozpoczęciu własnej działalności, jak i tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne porady doświadczonych mentorów, startupowców, szefów małych firm i wielkich korporacji. Dlatego właśnie pod hasłem: „Biznes ma wiele twarzy” zapraszamy na tegoroczną edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w STARTERZE, która odbędzie się w dniach 17-23 listopada br.

Co będzie się działo?

Dla tych, którzy śledzili nasze social media, zdążyliśmy już uchylić rąbka tajemnicy, ale dopiero teraz tak naprawdę skoncentrujcie maksymalnie swoją uwagę. Oto harmonogram wydarzeń Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaplanowany na 17-23 listopada br. Będzie się działo!

stp_starter

Poniedziałek, 17 listopadaCreative Morning ze znakomitym mówcą inspiracyjnym, informatykiem, trenerem
i mentorem w jednej osobie – Jerzym Zientkowskim. Przemawiał podczas tak różnych eventów jak TEDx, Spectacular Speaking, Pełna Moc Możliwości, a jest także Mistrzem Polski z 2013r. w mowach improwizowanych Toastmasters. Jerzy posiada ponad 17-letnie doświadczenie w takich dziedzinach, jak: IT, biznes, sprzedaż i obsługa klienta. Od niego dowiecie się, w jaki sposób zainteresować swoim biznesem partnerów
i inwestorów.

Wtorek i środa (18-19 listopada) to dni nauki kodowania. Aby wziąć udział
w warsztatach, nie musisz być studentem informatyki ani dysponować umiejętnościami
w zakresie programowania. Aby zakodować aplikację mobilną wzbogacając ją o niesamowity UX, potrzebujesz tylko dwóch dni warsztatów pod nazwą Start Coding!
So let’s start coding!

Druga połowa Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (20-23 listopada) to wyjątkowy czas dla wszystkich startupowców oraz tych, którzy przygodę z biznesem dopiero chcą zacząć. Startup Sprint Unlimited to inspirujący event, podczas którego pojawią się najlepsi mentorzy polskiej sceny startupowej reprezentujący m. in. takie firmy jak:

Omni 3D, Przeswietl.pl czy iTaxi. Do tego warsztaty, ogromna dawka wiedzy, networking i spotkania z inwestorami – tego nie można przegapić!

W międzyczasie, w piątkowe popołudnie, 21 listopada zapraszamy na Rocket Spotlight – najbardziej ekscytującą startupową imprezę tego sezonu, podczas której odbędzie się finał 4-miesięcznych zmagań projektów biorących udział w akceleracji Starter Rocket. Wydarzenie to uświetni swoją osobą m. in. Suchit Dash – gość specjalny, były manager PayPal, który przybędzie do nas prosto z Doliny Krzemowej. Dla uczestników wydarzenia poprowadzi prelekcję pt. „Hustle towards Success – 7 things I’ve learned being an Entrepreneur” oraz odkryje kilka sekretów i porad związanych z prowadzeniem i rozwojem startupu. Swoimi spostrzeżeniami na temat prowadzenia biznesu podzieli się z nami również Łukasz Haluch z brainly.com!

– To będzie naprawdę niesamowity tydzień – pełen intensywnych zajęć, bogatych w praktyczne rady warsztatów, przepełnionych wiedzą i inspiracjami spotkań i ciągłego networkingu, który umożliwia budowanie kontaktów biznesowych. Nikogo, kto marzy
o rozpoczęciu i rozwoju własnej firmy nie może w tych dniach zabraknąć w STARTERZE!
– mówi Marcin Młyński z Inkubatora STARTER.

Zapisy na wszystkie wydarzenia już trwają. Aby dołączyć do uczestników Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w STARTERZE, wystarczy zarejestrować się poprzez stronę: www.stp.inkubatorstarter.pl. Pamiętajcie jednak, że choć wydarzenie jest bezpłatne,
to liczba miejsc ograniczona, a zatem – kto pierwszy, ten lepszy!

Zapraszamy!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest już od 6 lat, w 143 krajach świata, w tym także w Polsce. Podczas jednego tygodnia organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania startupów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Koordynatorem wydarzenia jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest także na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Kategoria: Sami o sobie