Rusza rekrutacja na bezpłatne szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców

Dodano: Wrz 15 2015 Autor: Personal PR

Aż 12 bezpłatnych szkoleń biznesowych w ciągu dwóch miesięcy, 240 miejsc przeznaczonych dla studentów gdańskich uczelni wyższych i osób planujących założenie firmy w Gdańsku i kilkuset chętnych. 21 września rozpoczyna się rekrutacja do jesiennej odsłony 9 edycji „Akademii Gdańskiego Przedsiębiorcy – STUD(N)IA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”. Projekt, finansowany ze środków Miasta Gdańsk, realizowany jest przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

Od czego rozpocząć zakładanie działalności gospodarczej, jak przygotować swój model biznesowy, jak efektywnie zarządzać czasem i ludźmi czy jak pozyskać wiedzę o prowadzeniu finansów dowiedzą się uczestnicy rozpoczynającego się 3 października cyklu szkoleń realizowanych w ramach projektu „Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy”. Wśród poruszanych tematów pojawią się nie tylko cenne wskazówki i sprawdzone przepisy na to, jak rozpocząć biznes. Nie zabraknie również informacji o tym, jak sprawić, by stał się on widoczny na konkurencyjnym rynku. Słuchacze mogą liczyć na informacje z zakresu wiedzy o technikach sprzedaży, marketingu i promocji w jednym z najczęściej wykorzystywanych przez młode firmy kanałów komunikacji z klientem – w mediach społecznościowych.

Spotkania poprowadzą eksperci branży, uznani trenerzy, mentorzy i wykładowcy, m.in. Piotr Bucki, Karolina Rozwadowska czy Izabela Kielusiak.

– Od niemal 10 lat wspólnie z Miastem Gdańsk pomagamy osobom wkraczającym na drogę biznesu otrzymać cenne wsparcie merytoryczne i wiedzę o niezbędnych do podjęcia na starcie krokach. Projekt wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, a wielu naszych absolwentów prowadzi dziś własną działalność biznesową lub rozwija swoją ścieżkę zawodową w najlepszych firmach – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Zgłoszenia do udziału w bezpłatnych szkoleniach przyjmowane są na podstawie wypełnionego formularza dostępnego na stronie http://inkubatorstarter.pl/agp. Deklaracje chęci skorzystania ze spotkań z ekspertami będą przyjmowane od 21 września w recepcji Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER przy ul. Lęborskiej 3b w godz. od 8:00 do 16:00.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://inkubatorstarter.pl/agp.