Śmiech kluczem do kariery? Grudniowy Creative Morning w komediowej odsłonie

Dodano: Lis 28 2016 Autor: Personal PR

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na ostatni w tym roku Creative Morning z wyjątkowo barwnymi postaciami! Znani przedstawiciele polskiej sceny kabaretowej: Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski podzielą się doświadczeniami i zdradzą kulisy swojego sukcesu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia o godz. 9.00, w STARTERZE. Zapisy dostępne są na stronie: www.cmxii2016.evenea.pl.     

cover_cm                                                                         

Creative Morning to cykl porannych spotkań organizowanych przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Podczas biznesowych śniadań zaproszeni goście dzielą się zdobytym doświadczeniem i inspirują do przedsiębiorczych działań. Grudniowe wydarzenie poruszy temat sukcesu w branży rozrywkowej, z tej okazji w STARTERZE pojawią się czołowi przedstawiciele polskiej sceny kabaretowej!

Pierwszym prelegentem będzie Szymon Jachimek, były członek kabaretu Limo, obecnie skupiający się na improwizacjach komediowych w grupach: „Improskład” oraz „Jachimek Tremiszewski Trio”. Jest również autorem scenariuszy zrealizowanych przez trójmiejskie teatry niezależne, a także zdobywcą I Nagrody na 27. Ogólnopolskim Konkursie Sztuk dla Dzieci i Młodzieży”. Na spotkaniu zdradzi, jak przebić się na niezwykle konkurencyjnym rynku rozrywkowym, a także opowie o swoich planach na przyszłość.

Swoimi doświadczeniami zawodowymi podzieli się także Wojciech Tremiszewski – polonista, aktor, improwizator, komik również doskonale znany fanom kabaretu Limo. Obecnie improwizuje w grupie „Peleton”, a także gra w serialu „Spadkobiercy”. Obaj prelegenci przedstawią historię swojej kariery i pokażą, jak być przedsiębiorczym w branży rozrywkowej.

– Na grudniowe Creative Morning zaprosiliśmy gości tylko z pozoru niezwiązanych z biznesem. Chcemy przybliżyć uczestnikom branżę rozrywkową oraz pokazać, jak osiągnąć sukces na tym rynku. Oczywiście w planach jest także wspólna improwizacja! – zapowiada Sara Miotk z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Creative Morning odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00. Bilety dostępne są na stronie: www.cmxii2016.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kategoria: Creative Morning