Spotkania edukatorów w STARTERZE pod nowym szyldem – EDU Generator!

Dodano: Kwi 07 2015 Autor: Personal PR

Od kwietnia odbywające się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER spotkania edukatorów funkcjonować będą pod nowym szyldem – EDU Generator. To efekt dostosowania nazwy do obranej formuły i celów spotkania.

EDU GENERATORSpotkania w STARTERZE dla nauczycieli i ludzi związanych z edukacją nieformalną cieszą się dużą popularnością. Na kolejne, które odbędzie się 15 kwietnia, bilety rozeszły się w przeciągu kilku dni. Oprócz ciekawych zagadnień, które tym razem przedstawi dr Marzena Żylińska, jedna z doradczyń minister Edukacji Narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej, wykładowczyni metodyki i neurodydaktyki, kwietniowe wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania nowej idei spotkań.

– Jak wykazało kilka poprzednich spotkań i opinie przybyłych edukatorów i ludzi biznesu, w STARTERZE nie tylko inspirujemy, ale i generujemy nowe rozwiązania dla edukacji! Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy, która odpowiada pełnemu zakresowi wartości proponowanych uczestnikom wydarzenia. Od dziś spotykać będziemy się pod szyldem EDU Generatora! Mamy nadzieję nie tylko na inspirowanie, ale na działania, które będą podejmować uczestnicy i uczestniczki naszych spotkań, aby uczynić edukację lepszą i bardziej dostosowaną do współczesnych potrzeb – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Więcej informacji o idei spotkań z cyklu EDU Generator na stronie: edugenerator.inkubatorstarter.pl.

Kategoria: EDU Tags: