TEDxKids@Przymorze i niesamowite dzieci zapraszają!

Dodano: Lis 03 2014 Autor: Avena Admin

Już po raz drugi zapraszamy dzieci i dorosłych do wysłuchania pasjonujących opowieści małych prelegentów i prelegentek, którzy wystąpią podczas TEDxKids@Przymorze w STARTERZE. To niebywała okazja do poznania ciekawych zajęć, sposobów na życie i przygód naprawdę niesamowitych dzieciaków w wieku od 7-13 lat.

Pamiętacie, jak podczas poprzedniej edycji konferencji każdy z występujących przekonywał do swojej ulubionej dziedziny nauki? W tym roku odkryją przed nami swoje Światy Wyobrażone – opowiedzą o snach, marzeniach, przygodach, pasjach, przekonaniach i doświadczeniach – słowem o wszystkim, co może kryć się pod pojęciem tegorocznego tematu, a jednocześnie wpływa na zmianę naszego postrzegania.

TEDxKids@Przymorze

Brzmi intrygująco? Uwaga, przygotujcie się na więcej – zdradzimy Wam jeszcze trochę szczegółów. Nasi prelegenci przybędą do nas z całej Polski. Na scenie TEDx-owej pojawią się m.in. siostry pracujące nad aplikacją, która zdejmie z nas niektóre z obowiązków wynikających z opieki nad zwierzętami domowymi! Zgadza się, dobrze przeczytaliście. 9- i 13-latka pracują właśnie nad stworzeniem takiej technologii i możliwe, że już niedługo usłyszymy więcej o utalentowanych dziewczynkach. Ale to nie koniec! Zaledwie kilkuletni Kajetan opowie nam o swojej pasji – windsurfingu! Spotkamy się również z fanami robotyki, a także przyjrzymy się niezwykłym przygodom małych podróżników. Słowem, przygotujcie na moc inspiracji i naprawdę interesujących wystąpień, a także dobrą zabawę i naukę w jednym!

Na uczestników konferencji przygotowaliśmy bowiem moc niespodzianek! W przerwie między wystąpieniami będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach. Oczywiście, każdy znajdzie coś dla siebie! Przygotowaliśmy zajęcia zarównodla umysłów ścisłych, jak i artystycznych dusz. Małych miłośników nowych technologii nauczymy kodowania w języku Scratch, a władający na co dzień kredkami i pędzlami będą mogli dać upust swoim talentom podczas zajęć plastycznych.

To i wiele innych atrakcji czeka maluchy i ich opiekunów już w sobotę, 15 listopada, od godz. 11.00 w STARTERZE. Nie przegapcie okazji do weekendowej rozrywki w rodzinnym gronie, posłuchania o wielkich ideach oraz do zabawy i nauki w wyjątkowej atmosferze. Zapisy na wydarzenie już trwają! Śpieszcie się zatem. To jedyna taka okazja w roku!

Rejestracja na stronie. Zapraszamy!

Kategoria: Sami o sobie