To już 2 lata STARTERA!

Dodano: Sty 28 2014 Autor: admin

730 dni minęło szybciej niż mogliśmy się tego spodziewać. W czasie zaledwie 2 lat pomogliśmy ponad 150 firmom stawiać swoje pierwsze kroki w biznesie, wsparliśmy ponad 10000 uczestników naszych projektów, którym dodatkowo stworzyliśmy szansę na nawiązanie nieskończonej ilości nowych kontaktów. A to tylko ułamek naszej pracy! W mega telegraficznym skrócie co się działo od startu w 2011 do dziś możecie zobaczyć w naszym wideo-kolażu.

miloszOprócz przyjaciół Startera, którzy licznie nas odwiedzili, świętował też z nami Miłosz Brzeziński, gość specjalny wyjątkowego styczniowego Creative Morning. Atmosfera była gorąca aż do granic możliwości. Salwy śmiechu co chwilę przeszywały przestrzeń Startera. Mimo, że bardzo radośnie, było też bardzo merytorycznie. Miłosz zabrał nas w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania „jak być odważnym w biznesie? czy w ogóle warto?”. Wystartowaliśmy od lotu na Wyspy Dziewicze Roberta Bransona, a wylądowaliśmy przy korporacjach poszukujących (dość naiwnie) nisko wiszących jabłek, podczas gdy czasem nie tylko jabłek nie ma, ale i kora jest już obskubana.

tortPo tym jakże intensywnym poruszeniu szarych komórek pojawiła się słodka niespodzianka. Planujemy już kolejne projekty, o czym pisaliśmy ostatnio, ale pozwalamy sobie też na chwilę wspomnień – pamiętacie co się działo u nas podczas ostatnich urodzin?

Na koniec niespodzianka. Po raz pierwszy publicznie, graficzne podsumowanie ostatnich 2 lat:

infografika_button

Dziękujemy z całego serca za wspólne 2 lata!

Kategoria: Sami o sobie