Z Facebookiem na TY

Dodano: Cze 19 2017 Autor: Personal PR

Czy Facebook może pomóc w sprzedaży? Jak tworzyć kampanie reklamowe na tym medium? Na te i inne pytania 27 czerwca odpowie Marcin Potkański podczas warsztatów „Facebook dla biznesu” organizowanych przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Zapisy dostępne są na stronie: www.bdlabiznesu.evenea.pl.

potkanski

STARTER zaprasza na szkolenie przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz każdego, kto chce poznać sposoby na wykorzystanie sociali w rozwoju marki. Podczas warsztatów „Facebook dla biznesu” uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę na temat tworzenia treści na Facebooku, w tym kreacji reklamowych. A wszystko po to, aby wykorzystać potencjał Facebooka do promocji biznesu.

Całodniowe zajęcia odbędą się 27 czerwca. W programie organizatorzy przewidują m.in. naukę tworzenia angażujących postów, obsługę przydatnych narzędzi do tworzenia grafik i  monitoringu Internetu oraz analizę udanych i kryzysowych działań marek w socialach. Zajęcia poprowadzi człowiek od „marketingu i kawy” – Marcin Potkański – prezes agencji reklamowej Brandish, właściciel sieci kawiarni Mitte – chleb i kawa, który realizował projekty m.in. dla Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012TM w Gdańsku czy Grupy LOTOS S.A.

Szczegółowe informacje i zapisy na warsztaty dostępne są na stronie: www.bdlabiznesu.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.