Zapraszamy na Junior IT Academic Day!

Dodano: Mar 10 2015 Autor: Personal PR

Już 11 marca o 9.30 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się druga edycja konferencji Junior IT Academic Day, którą STARTER objął patronatem honorowym. Udział w wydarzeniu daje szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w rozwoju kariery na rynku technologicznym. Konferencja jest skierowana do uczniów szkół średnich, studentów oraz pasjonatów nowych technologii w Trójmieście.

Podczas wydarzenia pojawią się prezentacje, które z pewnością zainteresują osoby początkujące jak i prawdziwych geeków! Uczestnicy będą mogli uzyskać aktualną wiedzę, dotyczącą programowania z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft.

– Uczestnicy będą mogli pograć na zestawach Xbox z kontrolerami Kinect oraz sprawdzić w działaniu tablety i telefony z systemami Microsoft. Ponadto, goście będą mieli również okazję osobiście porozmawiać z przedstawicielami czołowych firm IT w Trójmieście: Sii, JIT Solution, Playsoft – zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie również inspirujących historii, możliwości nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń, a także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Partnerem strategicznym całej konferencji jest firma Microsoft. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Koło Naukowe KOLOR.NET zrzeszające ambitnych studentów UG chcących poszerzać swoją wiedzę z dziedziny technologii. Grupa współpracuje ściśle z firmą Microsoft.

Aby wziąć udział w konferencji, wymagana jest bezpłatna rejestracja na portalu Codeguru: http://bit.ly/JITAD15. Na uczestników czekają nagrody!
Więcej informacji na stronie: http://kolor.org.pl/JITAD/.